Diskuse
Třicet let se Zemanem
Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
P24e10t31r 51N93o62v90o87t14n53ý
Na rekapitulaci je to dost krátké, chybí třeba Bamberg nebo Olovo, nebo i Zemanova vystoupení v Semaforu. A také to, že se vždy snažil, aby jeho nástupcem byl nějaký žvatla (Špidla, Bureš), asi aby vynikly jeho rétorické schopnosti.
J72i80r93i 52T58i26c56h34y
Asi jsme meli mit prezidentem Schwarzenberga a nebo Drahose
J89i90ř38í 43H55o18r53k79ý
Autor se mýlí, od 0 k 0 platí i pro Zemana.

J39i65ř45í 94B64a69s33l13e13r
Už jsem to někde psal: M.Z. nikdy nebyl sociální demokrat, byl to jen člověk dychtící po moci a nechtěl se s V.K. dohadovat v jedné straně. Takže tohle tvrdit je kravinum...Tak si vybral tu druhou, potenciánálně silnou. A začal makat.
I96v77a93n 59M36i88n52á59ř
Je rovněž třeba připomenout, že tento prezident byl členem KSČ a nikdy se vlivu této ideologie zcela nezbavil. Těsně před vypuknutím sametové revoluce však napsal do časopisu "Zápisník" protistranický článek. Nutno přiznat, že po letech šlo o jeden z prvních. Proto si jej generace našich společnných vrstevníků pamatovala. Dokázal se tím - elegantně vetřít mez dizidenty .. a mnohými byl i takto vnímán.
J98a64r55o33s75l54a94v 85L23i67m67a
Pane Ladislave Jakle. Podle moji osobni uvahy, Zemanuv vek prinasi nasi zemi ukaz, ktery jsem vedel jiz na zacatku 90 let. Generace obcanu znajici dobu pred 89 lety musi vymrit, aby ti mladi mohli nastoupit a udelat tu republiky novejsi a modernejsi. Nepisi, ze nas stat bude lepsi nez dnesni, ale bude jiny.
Snad mohu udelat uvahu dnes, co muze narusit ten budouci vyvoj. V te budoucnosti muze prijit novy Zeman ci Klaus a dejiny se mohou opakovat. I ta demokracie se muze ztratit. Zalezi na hlavnim zakonu kazde demokracie a to je jeji organizace, podle ktere ma ta demokracie pracovat . Nechame-li tuto organizaci bez povsimnuti, ti novy Milosove a Vaclavove urcite se vyklubaji.
Ukazkou te nedostacne organizace je Evropska Unie. Myslenka krasna, ale usporadani pod psa. Proste ta myslenka silnych statu mit vedeni cele EU je proste neuskutecnitelna. Dnesni Francie a Nemecko nam musi byt hrozbou, Resenim je lepsi organizaci cele Unie.
Stejne je to i u nas v CR. Mame stat, kde po volbach skoro jedna polovina zvolenych nema zadnou velkou moc se podilet na smeru republiky. Mame koalicni skupinu, ktera jako diktator muze jednat po dobu mandatu. Dokonce ma vsechny penize statu k dispozici. Vse bez kakekoliv kontroly. A tato koalicni skupina ma pravo volby zakonu v te nejdulezitejsi komore Parlamentu. Zase bez mozneho odporu kohokoliv.
Minuly premiere toho vyuzil jen pro vlastni obohaceni. Muze vsak prijit osoba podobna jinym vedoucim statu (mohu i jmenovat) a zmena organizace nebude mozna a demokracie muze zaniknout.
Stejne tak je odchod prezidenta Milose Zemana po tech triceti letech, dostatecna doba ukazky, co je mozne v CR politicky udelat. Kazdy obcan si musi to ohodnoceni jeho osoby po tricetilete politicke kariere udelat sam.

J59a29n 83V92l51a25d70y87k73a
Nesouhlasím se slovy jako diktátor, bez kontroly a podobně.

Z73d36e15n60ě29k 98B41á79r67t67a
Od nuly k nule.To platí i pro Zemana. Za pár týdnů po něm nestekne ani pes a bude muset žebrat o pozornost ze svého politického hrobu stejně jako ten Váš Klaus...
R77o38s84t64i83s80l57a11v 45C42a90h28a
Zeman nekonci jako nula jen proto, ze je vyrazne v zaporu... podobne jako Klaus. Dve ruske marionety, ktere jsou nekorunovanymi krali moralni destrukce teto zeme.
J24i19r20i 67T73i66c32h24y
Ve sve slepe nenavisti, tak jako ten v prispevku nad vami, plodite jen sve trapne vyroky.
B25r95o83n31i37s57l44a68v 83G90a18b43r46y14š
Aha, Jakl. Tak to je jasné. O morálních hodnotách tohoto spratka jsem si žádné iluze nedělal, ale tohle je celkem jasné.
L37i32b43o43r 56R97ů19ž65i97č18k28a
Ale jistě se identifikujete jako pravičák, tedy skalní volič ODS od počátku devadesátek.
R84a13d40e27k 40N58o20v35o22t17n80ý
Primárně bych uvedl, že Zeman sociálním demokratem nikdy nebyl. On velmi úspěšně použil stranu jako výtah k moci, ale kdyby ve stejné době "byla volná" nějaká jiná strana s podobným potenciálem, vstoupil by bez váhání do ní.
R53o63s37t36i46s88l26a54v 33C56a81h20a
UPlne stejne, jako Klaus nebyl nikdy pravicak... deregulaci najemneho nikdy neudelal, naopak nam zaridil bankovni socialismus (pro zlodeje).
Žebříčky
- Markéta Šichtařová
Tak už ty lidi konečně vyhoďte!
- Martin Vavruša
Měním daňový domicil, pa pa
- Zdeňka Ortová
Pražáci jsou na slovo skoupí a někteří mají potíže slušně odpovědět
- Kateřina Lhotská
Kdo je proti, podporuje Rusko
- Jaroslav Červenka
Petr Fiala opět mluvil hezky, je opravdu nutná účast na dalším summitu?
- Ladislav Větvička
Konečně su v bezpeči - sudruzi v parlamentu brzo podepišu smluvu o pobytu vojsk
- Zdenek Horner
Nenecháme nikoho padnout
- David Vlk
Plivat na holky se nemá "Milí smradi."
- Josef Prouza
769 dotačních titulů a 769 korun důchodcům ve valorizaci
- Ladislav Větvička
Samozvanci v Ostravě pobuřovali proti stavbě amerycke zakladny Mošnov
- Markéta Šichtařová
Tak už ty lidi konečně vyhoďte!
- Ladislav Větvička
Konečně su v bezpeči - sudruzi v parlamentu brzo podepišu smluvu o pobytu vojsk
- Kateřina Lhotská
Kdo je proti, podporuje Rusko
- Martin Vavruša
Měním daňový domicil, pa pa
- Petr Hannig
Ne oteplováním. Lidstvo si zničí svou planetu mnohem rychleji
- Ladislav Větvička
Samozvanci v Ostravě pobuřovali proti stavbě amerycke zakladny Mošnov
- David Vlk
Plivat na holky se nemá "Milí smradi."
- Josef Prouza
769 dotačních titulů a 769 korun důchodcům ve valorizaci
- Jaroslav Červenka
Petr Fiala opět mluvil hezky, je opravdu nutná účast na dalším summitu?
- Zdenek Horner
Nenecháme nikoho padnout